skip to Main Content

Kontaktandmed

  • Juriidiline nimetus: Placet Group OÜ
  • Registrikood: 11198910
  • Aadress: Fr. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn, 10120
  • Telefon: +372 6630114
  • E-post: info@smsmoney.ee
  • Koduleht: www.smsmoney.ee
Esitan taotluse

Lühidalt ettevõttest

SMS Money kaubamärgi all tegutseb 2007. aastast ettevõte Placet Group OÜ, mis tegeleb laenude andmisega 2005. aastast. Praegu on Placet Group OÜ üks suurimaid laenuandjaid Eestis. SMS Money pakub kiirlaene kuni 900 eurot laenu tagasimakse tähtajaga kuni 1 aasta, püsiklientidele on olemas eripakkumised.

Grupile kuuluvad Eestis veel sellised kiirlaenuplatvormid nagu smsraha.ee, laen.ee ja autokiirlaen.ee. Grupp tegeleb ka Leedus ja Poolas, pakkudes teenuseid nagu kiirlaen, krediidikonto ning muudki.

Smsmoney eelised

  • Laenutaotluse otsus SMS’i ja/või e-posti teel;
  • Registreeritud klientidele ööpäevaringne teenindus;
  • Paindlik tagasimakseperiood.

Mis teenuseid SMSmoney pakub? 

Erakliendid saavad SMSmoney kaudu taotleda krediidikontot, kiirlaenu, tarbimislaenu ja soovi korral ühendada erinevad laenud üheks refinantseerimise abil.

Krediidikonto puhul määratakse sulle laenulimiit, mille piires saad krediiti taotleda. Laenulimiidi summa võid kasutusele võtta maksimaalses mahus või, kui nii suurt summat vaja ei lähe, siis osaliselt. Laenulimiidi ulatuses on summa korduvkasutatav ehk siis kasutusele võetud raha saad pärast laenu tagasi maksmist vajadusel uuesti kasutusele võtta. Krediidikonto juurde on sul võimalik võtta ka krediitkaart.

SMSmoney on üks väheseid, kes veel pakub veel kiirlaenu selle nime all. Nende tarbimislaenust eristab kiirlaenu väiksem võimalik laenatav summa ja lühem tagasimakseperiood.

Millised on SMSmoney laenutingimused? 

Krediidikonto, mis on saamas kaasaegseks alternatiiviks kiirlaenule, maksimaalseks limiidiks on 5000 €, väikseim laenatav summa on 300 €. Valitud krediidilimiiti saad kasutada kogu summa ulatuses korraga või osade kaupa – nii nagu sul parasjagu vaja on. Krediidikonto saad vormistada tasuta ning intressi maksad ainult kasutatud summa pealt. Pärast kogu laenusumma tagasimaksmist jääb krediidikonto aktiivseks ja saad seda vajadusel uuesti kasutada.

SMSmoney valikus oleva tarbimislaenu maksimaalne laenatav summa on 7500 € ja kiirlaenu puhul 1000 €. Tarbimislaenu intress on alates 17,9 % aastas. Täpsed laenutingimused saad taotluse esitamise järel. Laenu tagasimaksmise perioodi osas on nad panindlikud. Saad ise valida, kas võtad laenu 30 päevaks või 36 kuuks.

Millised on eeldused SMSmoney laenu saamiseks? 

SMSmoney tarbimislaenu saamiseks pead sa olema vähemalt 18-aastane ning sul peab olema regulaarne sissetulek. Samuti pead end isikut tõendava dokumendiga tuvastama.

Kuidas toimub laenu taotlemine? 

Laenu taotlemine on väga lihtne – kõiki SMSmoney laenusid saad taotleda nende kodulehel. Selleks peab sul olema konto, kuid esimest korda taotlust täites saad ka selle ilma suurema vaevata ära teha. Edaspidi saad laenu taotleda ja lepingutega seotud infot vaadata iseteeninduses.

Kas on võimalik laenu ennetähtaegselt tagastada? 

Jah, laenatud summa võid sa osalised või täielikult tagastada ka enne maksetähtaega. Kuigi intressi tagasimaksetelt säästad ennetähtaegse tagastamisega, siis tuleb sul siiski tasuda 1% ennetähtaegselt tagasimakstud laenusummalt kui ennetähtaegse tagasimaksmise ja lepingu lõppemise vaheline periood on pikem kui üks aasta ja 0,5% kui tagasimaksmise ja lepingu lõppemise vaheline periood on alla ühe aasta.

SMSmoney on üks väheseid, kelle toodete seas leidub traditsiooniline SMS laen ja kiirlaen. Samas, ka nemad toovad välja, et näiteks nende tarbimislaenu intress on palju väiksem kui kiirlaenul. Uue teenusena on neil krediidikonto, mille juurde saab ka võtta krediitkaardi, mis võimaldab samuti ootamatuid kulusid katta ja seda veidi väiksema intressiga kui kiirlaenu puhul.