skip to Main Content

Laen.ee on Placet Group OÜ kaubamärk, mis tegeleb erinevate laenuteenustega, ent nende hulgast on kõige olulisem just Laen.ee kiirlaen ja krediidikonto. Lisaks on ettevõtte laenuteenuste hulgas ka krediitkaart, tarbimislaen, kiirlaen, autolaen, kinnisvaralaen, järelmaks ja refinantseerimine. Kõik Laen.ee lahendused sobivad hästi ootamatute, kuid miks ka mitte planeeritud kulutuste katteks olukorras, kus säästudest või vabast rahast jääb puudu. Nende poolt pakutavate laenude limiidid on üsna piiratud, kuid täiesti piisavad selleks, et kriitilisel hetkel väike lisaraha laenata.

Laen.ee on oma südameasjaks võtnud nii era- kui äriklientidele kiire, mugava ning mõistlike tingimustega laenuteenuse pakkumise. Nad hindavad oma klientide aega ja mugavust, mistõttu on kõik nende laenuteenused lihtsa taotlusprotsessiga ja paindlike tingimustega

Mida kujutab endast Laen.ee krediitkaart?

Krediitkaart on paljude eestlaste rahakotis tavapärane nähtus. Ka paljudele deebetkaartidele on krediitkaardi võimekus nö külge pandud. Laen.ee tuli välja oma krediitkaardiga, et nad saaksid oma klientide elu veelgi mugavamaks teha. Krediitkaart nimelt tagab lisaraha ostudeks kauplustes või e-poodides ja lisaks saab seda kasutada juhul, kui on vaja pangaautomaadist sularaha välja võtta. Hea omadus on ka see, et kaardiga saab teha viipemakseid ning teha internetioste. 

Laen.ee krediitkaart on limiidiga kuni 5000 €. Hea uudis on see, et krediitkaardi tellimine ja saatmine sulle koju on tasuta ning samuti puudub kaardil kuutasu. Ehk siis maksad ainult intressi kasutatud krediidi pealt – ei midagi muud! 

Laen.ee krediitkaardiga tulevad kaasa erinevad lisad. Näiteks teenid sa igalt krediitkaardiga tehtud ostult kontole raha tagasi ehk saad nn cashback boonust. Näiteks saab valget Placet Group VISA krediitkaarti kasutades iga ostuga 2% cashbacki. Musta krediitkaardiga pakutakse hetkel kuni 45 päeva intressivaba perioodi. Krediitkaardiga makstes saad mitmete Laen.ee partnerite – kauplused, restoranid, spaad, kinod ja muud erinevad teenusepakkujad – juures nautida ka erinevaid soodustusi. 

Siiski peab krediitkaardi puhul arvestama intressiga, mis on musta krediitkaardi puhul alates 15,9% ja valge krediitkaardi puhul alates 23,9%.Veel tasub välja tuua, et valge krediitkaardi puhul saad näiteks juulis krediitkaardi võttes esimese arve alles oktoobris.

MUST krediitkaart

Intressivaba perioodkuni 45 päeva
 • Krediidilimiit kuni 5000 €
 • Avamistasu 0 €
 • Kaardi kuutasu 3,95 €
 • Intress alates 15.9%
 • Viipemaksed 
 • Partnerpakkumised 
 • Tasuta kohaletoimetamine 
 • Ostud internetis 
 • Limiidi suurendamine tasuta
 • Kaart kohe esindusest 
 • Esimene arve september 2022

VALGE krediitkaart

Intressivaba perioodkuni 45 päeva
 • Iga ost garanteerib2% cashbacki
 • Krediidilimiit kuni 5000 €
 • Avamistasu 0 €
 • Kaardi kuutasu 0,95 €
 • Intress alates 23.9%
 • Viipemaksed
 • Partnerpakkumised
 • Tasuta kohaletoimetamine
 • Ostud internetis
 • Limiidi suurendamine tasuta
 • Kaart kohe esindusest
 • Esimene arve september 2022

Kuidas toimib Laen.ee krediidikonto?

Krediidikonto töötab sarnaselt krediitkaardile, selle erinevusega, et see on justkui virtuaalne krediitkaart. Erinevad krediidilimiidid ja krediidikontod on muutumas aina populaarsemaks ja nad kõik toimivad üldiselt samamoodi. Krediidikonto puhul avatakse sulle personaalne laenulimiit, mille ulatuses saad alati taotleda lisalaenu, kuid seda vaid seni kuni oled makseid korralikult teinud. Konto avamiseks on vaja esitada avaldus vaid üks kord ja alati, kui sul on lisaraha vaja, saad vaba krediidilimiidi ulatuses seda oma pangakontole kanda. Kusjuures Laen.ee krediidikonto ja krediitkaart on ka võimalik omavahel ühendada, et lisaraha kasutamist veelgi enda jaoks lihtsustada.

Laen.ee krediidikonto limiit on alates 300 kuni 5000 eurot. Krediidikonto puhul peab intressi maksma vaid kasutatud summalt ehk kui sa võtad oma 4000 eurosest limiidist kasutusele vaid 300 eurot, siis tuleb intressi tasuda vaid 300 euro pealt. Laen.ee intress krediidikontole on sarnaselt nende krediitkaardile alates 1,5 % ja esimese tagasimakse pead tegema alles 3 kuu pärast. Lepingu- ja teenustasusid krediidikontoga ei kaasne. Nii saad sa igal ajal konto juurde tagasi pöörduda, kui sul peaks olema väikest rahasüsti vaja.

Mis on Laen.ee tarbimislaen?

Laen.ee tarbimislaenu võid kasutada mis tahes eesmärgil ehk sul ei ole vaja taotleda eraldi autolaenu, reisilaenu või remondilaenu – tarbimislaenu saad kasutada just nii, kuidas ise soovid.arbimislaenu saab Laen.ee-st alates 200 kuni 7500 euro ulatuses ja seda intressiga alates 23,9% aastas. Võetud laen tuleb tagasi maksta 1 kuni 60 kuu ehk 5 aasta jooksul. 

Tarbimislaenu taotlemise protsess on Laen.ee kodulehel lihtne, mugav ning igati turvaline. Kui sa taotled Laen.ee tarbimislaenu esmakordselt, siis tuleb sul avada nende lehel endale konto.Samas kuioled varasemalt seal juba konto loonud, tuleb sul ainult sisse logida. Mõlemal juhul on samas edasised tegevused samad – kasuta laenukalkulaatorit, et valida endale vajalik laenusumma ja sobiv laenuperiood ning seejärel täida taotlus ja esita see. Seejärel vaadatakse laenutaotlus üle ning otsusest, kas laen väljastatakse või mitte, antakse sulle teada SMS-i või e-maili teel. Kui registreeritud kliendid saavad oma laenutaotlustele vastuseid ööpäevaringselt, siis esmataotlusi vaadatakse läbi iga päev kella 9st kuni kella 18ni. Kui esitad oma esimese taotluse hilisõhtul, siis kahjuks pead hommikuni otsust ootama.

Millest oleneb, kas laenuotsus on positiivne?

Tarbimislaenu taotlemiseks pead sa olema vähemalt 18-aastane Eesti kodanik ja enne esimese laenu saamist on kindlasti vajalik, et sa oma isiku tuvastad. Ka seda saad sa teha interneti vahendusel, kasutades Mobiil-ID’d või ID-kaarti. Taotluse juures pead sa esitama ka oma pangakonto viimase 6 kuu väljavõtte. Selle põhjal otsustab laenukomisjon, kas soovitud summas laenu võtmine on sinu jaoks majanduslikult jõukohane. Laenukomisjoni otsus jõuab sinuni SMS´i ja/või e-posti teel.

Mis tingimused on Laen.ee Kiirlaenul?

Lisaks tarbimislaenule, krediidikontole ja krediitkaardile, pakub Laen.ee ka kiirlaenu, mis on kiire ja mugav võimalus laenata väike summa lisaraha lühikeseks perioodiks. Laen.ee pakub kiirlaenu summas alates 200 kuni 1000 eurot tagasimaksetähtajaga 1 kuust kuni 3 aastani. Eelkõige on kiirlaen mõeldud ettenägematute väljaminekute katteks või muude ostude eest tasumiseks hetkel, mil oma rahavarudest jääb puudu. 

Nagu kiirlaenu puhul oodatakse, on selle taotlemise protsess kiire, lihtne ja alati kättesaadav. Laen.ee kiirlaenu taotluse saad esitada nende kodulehel iseteeninduskeskkonnas. Kuid siinkohal peab arvestama sellega, et kiirlaenul on kõrgem intress. Laen.ee pakub tagatiseta kiirlaenu, mille intressimäär on alates 1,5% kuus. 

Kiirlaenu taotlemise protsess on Laen.ee kodulehel lihtne, mugav ning igati turvaline. Kui sa taotled Laen.ee portaali kaudu laenu esmakordselt, siis tuleb sul esmalt avada nende lehel endale konto. Kui sul on juba konto olemas, pead vaid sisse logima. Järgmised sammud on mõlemal juhul samad – kasuta laenukalkulaatorit, et valida endale vajalik laenusumma ja sobiv laenuperiood ning seejärel täida taotlus ja esita see.

Laen.ee kodulehe kaudu kiirlaenu taotlemiseks pead sa samuti nagu tarbimislaenu puhul olema vähemalt 18-aastane Eesti kodanik ja enne esimese laenu saamist tuleb sul oma isik tuvastada. Ka seda saad sa teha interneti vahendusel, kasutades Mobiil-ID’d või ID-kaarti. Kiirlaenu taotlust esitades pead sa sealjuures esitama ka oma pangakonto viimase 6 kuu väljavõtte. Kogu saadetud info  põhjal otsustab laenukomisjon, kas soovitud summas laenu võtmine on sinu jaoks majanduslikult jõukohane.

Võetud laenu tagasimaksmine toimub igakuiste maksetega annuiteetgraafiku alusel. Annuiteetgraafik on kusjuures laenu tagasimakse graafik, kus igakuised laenumaksed on ühesuguse suurusega. Kiirlaenu laenuperioodi saab alati pikendada ning kui sul tekib võimalus tagastada laenu ennetähtaegselt, siis tasub seda kindlasti teha ning seeläbi säästa intresside pealt. Võetud laenu maksimaalne tagasimakseperiood on 3 aastat, kuid võid kõik ka juba 1 kuu pärast tagasi maksta.

Kokkuvõte

Laen.ee pakub mitmeid erinevaid varianteootamatute väljaminekute või kulutuste rahastamiseks, mis jäävad vahetult enne palgapäeva. Laen.ee kiirlaen ja tarbimislaen on sarnased teistele turul pakutavatele samanimelistele laenutoodetele ning nende erinevused võivad ilmneda peamiselt laenuintressides, seega tasub enne laenu võtmist kindlasti pakkumisi võrrelda, et saaksid teha enda jaoks kõige soodsama otsuse. Lisaks laenudele pakub Laen.ee krediidikontot, mis on kaasaegsem alternatiiv SMS-laenule. Krediidikontoga saad kulutamiseks kindlasumma, mille ulatuses võid krediiti võtta ning kui laenatud krediit on tagasi makstud, saad uuesti oma maksimaalse krediidi ulatuses laenata. Laen.ee kõige uuem finantslahendus on krediitkaart, millega makstes teenid sa cashback boonust ja saad soodustusi erinevate Laen.ee partnerite juures.