skip to Main Content

Kõik eestlased, kes on mingil määral laenumaailmaga kokku puutunud või vähemalt sellest kuulnud, teavad laenuandjat nimega Raha24. Nimelt on tegu ühe populaarseima laenuandjaga Eestis, mis on tuntud väikelaenude pakkujana. 

Raha24 hiilgab kiiruse ja mugavusega. Laenu saamine on automatiseeritud ning konto väljavõtet esitama ei pea. 

Milline laenuandja on Raha24?

Raha24 on olnud enam kui 100 000 rahulolevat klienti, tegutsedes juba 15 aastat finantsmaailmas, et inimesed saaksid täide viia oma unistusi, katta ootamatuid väljaminekuid või tulla toime igapäevaste kulutustega paindlikumaks toimetulekuks.

Raha24 kaubamärgi taga seisab BB Finance OÜ, mille kontor asub aadressil Pronksi 19, Tallinn 10124, Eesti ning ühendust saab võtta klienditeenindusega tasuta lühinumbril 1241 või telefonil 662 0502.

Milline Raha24 laen valida?

Raha24 väikelaen on kuni 5000 € suurune tagatiseta tarbimislaen, mille sihtotstarve on Sinu vaba valik. Laenu saab taotleda 5 kuni 60 kuuks.

Enamjaolt võetakse väikelaenu suuremate väljaminekute finantseerimiseks.

Näiteks: elektroonika soetamine, koduremont ja sisustamine, hambaravi, reisimine, pulmad, laenu refinantseerimine jms.

Raha24 ärilaen on paindlik laenutoode heade ideedega ettevõtlikele inimestele.

Ärilaen aitab toetada ettevõtte mistahes arengufaasi, et saavutada kasv ning realiseerida innovaatilisust ning ettevõtlikkust.

Raha24 ärilaen on igati soodne ja mugav viis, et oma ettevõtet rahastada.

Raha24 ärilaenu abil saab ettevõtte olulisi protsesse rahastada 1000-5000 euro ulatuses. Ettevõtted on erinevad ning seega on ka nende protsessid ja vajadused omanäolised.

Raha24 ärilaen laenule konkreetset kasutusotstarvet ei sea.

Seega saad laenata kas väiksemaks vajadusepõhiseks investeeringuks, mõne uue toote lansseerimiseks või hoopis jooksvateks kuludeks.

Sina tead, mis on Sinu ärile oluline ja meie aitame eesmärkide saavutamisele kaasa!

Raha24 kiirlaen on lahendus ootamatuteks olukordadeks ning kiire lisaraha vajadusele.

Kiirlaen kuulub üsna populaarsete laenutoodete hulka just põhjusel, et laenamine ning rahamure probleem lahenevad kiirelt.

Laenutaotluse esitamisest kuni raha saamiseni kontole kulub kõigi laenutingimuste korrektsel täitmisel kõigest mõni minut.

Kiirlaen on sobilik laenulahendus, kui äkitselt tekib vältimatu suurem rahaline väljaminek.

Näiteks ootamatu terviserike koos kuluka raviprotseduuriga või ettenägematu automure.

Kiirlaenu soovitatakse eelkõige kiirete ja vältimatute probleemide korral, kuid tegelikult ei ole laenuraha kasutus piiratud ja konkreetse sihtotstarbega määratletud. Vahel on soov lihtsalt pikale venivat bürokraatiat vältida ning leida mugavam lahendus.

Nii saab koheselt ära osta juba pikka aega väljavahetamist vajav külmik, kuna just praegu sai müügimehelt arvestatav soodustus välja kaubeldud.

Ootamatusi finantseerib Raha24 läbi kiirlaenu 100-5000 euroga ning mingisugust tagatist ei oota. Tagasimakseperiood on 5-60 kuud.

Autolaen on Raha24 klientidele jaoks loodud sõidukiga seonduvate kulude katmiseks.

Tegemist on sihtfinantseeringuga, mille raames väljastame soovijatele laenu maksimaalselt kuni 5000 eurot ja seda saab kasutada nii sõiduvahendi soetamiseks kui ootamatute sõidukiga seonduvate kulude katmiseks.

Reisilaen on soodne tagatiseta tarbimislaen, mis sobib suurepäraselt puhkuseplaanide finantseerimiseks.

Remondilaen on kodu renoveerimistööde ja sisustamise finantseerimiseks sobilik tagatiseta tarbimislaen, mis aitab Sul täita soovi elada kaasaegses ja kaunis kodus.

Kusjuures laenuraha kasutamisele ei seata mingeid piiranguid.

raha24-icon

1. Ava tasuta krediidikonto

Suundu Raha24 lehele ning täida seal kiire registreerimisvorm, et avada endale tasuta krediidikonto. Konto taotlemisel määratakse sulle personaalne laenulimiit vastavalt sinu maksevõimekusele. PS: Konto avamine on tasuta ja selle omamisel pole mingeid kohustusi! Sul ei teki mingeid laenukohustusi seni, kuni sa ei võta laenulimiidist raha kasutusele.

raha24-icon

3. Vaata üle sulle pakutavad tingimused

Seejärel teeb Raha24 sulle pakkumise koos maksegraafikuga.Vaata kogu info korralikult läbi, tutvu maksegraafiku ja kuludega ning veendu, et kõik on sinu jaoks vastuvõetav.

raha24-icon

2. Vali endale sobiv laenusumma ja -periood oma limiidi ulatuses

Kui soovid laenu taotleda, vali Raha24 iseteeninduses endale summa ja periood (oma limiidi ulatuses) ning esita laenutaotlus. See kõik on Raha24 konto kaudu ülimalt lihtne ja ei võta rohkem jõupingutusi kui vaid mõned hiireklikid.

raha24-icon

3. Vaata üle sulle pakutavad tingimused

Seejärel teeb Raha24 sulle pakkumise koos maksegraafikuga.Vaata kogu info korralikult läbi, tutvu maksegraafiku ja kuludega ning veendu, et kõik on sinu jaoks vastuvõetav.

raha24-icon

4. Allkirjasta laenuleping

Allkirjasta laenulepingKui kõik sobis, allkirjasta laenuleping ning laenusumma laekub sulle juba mõne minutiga (või igal juhul samal päeval).

Millised on laenu tingimused?

Laenude saamiseks on neil väga standardsed tingimused – et saada Raha24-st laenu pead olema vähemalt 18-aastane, olema Eesti Vabariigi kodanik ja/või omama alalist elukohta Eesti Vabariigis, sul ei tohi olla maksehäireid ning sinu igakuine netosissetulek peab olema vähemalt 425 eurot. Ilma konto väljavõtteta on Sul võimalik laenu taotleda ainult siis, kui oled jätkanud pensionisamba sissemakseid. Kindlasti tasub mõelda samm ette ning enda poolt eelnevalt veenduda, et isegi kui peaksid üks hetk kaotama töö, et laenu tagasimaksmine ei muutuks üleliigseks kohustuseks.

Intress ja krediidi kulukuse määr

Raha24 kõige madalam intress on 1,4% kuus, seega umbes 16,8% aastas ning nende krediidi kulukuse määr on 48,46% maksimaalselt.

Laenu taotlemiseks tuleb vaid Raha24 veebis vajutada nuppu Esitan laenutaotluse ja täita avaldus. Kui pakkumine sobib, saad selle kinnitada. Vajadusel võtab detailide täpsustamiseks sinuga ühendust Raha24 kliendihaldur ning seejärel laekub raha sinu kontole.

raha24

Mis juhtub siis, kui soovin laenu tühistada?

 • Kiire taotluse täitmise protsess

  Laenuandja ei küsi Sinult ühtegi üleliigset küsimust – ainult neid, mis on Sinule parima laenupakkumise tegemiseks vajalikud

 • Taotle mugavalt kuni 2000 € ilma pangakonto väljavõtteta

  Laen konto väljavõtteta: Pane tähele! Väljavõtte vabastus kehtib tingimusel kui oled jätkanud 2. pensionisamba sissemakseid või esitad sissetuleku tõendi läbi e-MTA.

 • Kiire vastus Sinu laenutaotlusele

  Raha24 annab koheselt teada, kas Sinu taotlus sai positiivse või negatiivse vastuse ning nad teavitavad kiirelt ka taotlusega kaasnevatest järgmistest sammudest.

 • Kiire raha väljastamine

  Positiivse laenuotsuse korral saadetakse raha koheselt Sinu pangakontole. Raha laekumise kiirus sõltub Sinu kodupangast.

Raha24 on oma kliendisuhtluses paindlik ja lähtub põhimõttest, et nad ei jäta oma klienti probleemidega kunagi üksi.

Ettevõte pakub:

 • Maksepuhkus

  Vajadusel pakub Raha24 kuni 6 kuud tasuta maksepuhkust – nii on Sul piisavalt aega, et oma rahaasjad korda seada.

 • Refinantseerimislaen

  Ettevõte aitab probleemse Raha24 laenu tasuda ning pakub Sulle soovi korral pikema perioodiga refinantseerimislaenu. NB! Teiste finantsasutuste lepinguid nad ei refinantseeri.

 • Vali, millal alustad laenu tagasimaksega

  Alates järgmisest kuust või alles kahe kuu pärast – täpselt nii nagu Sulle sobib.

Ettevõte peab usaldust klientidega suhtlemise põhiliseks alustalaks.

 • Kliendid usaldavad laenuandjat

  2020. aasta juulis läbiviidud kliendiuuringus selgus, et Raha24 klientide rahulolu ettevõte tegevusega on 4,4 punkti 5-st.

 • Laenuandja usaldab oma kliente

  Kontrolli teostatakse edastatud andmete üle selleks, et aidata parimal viisil hinnata sinu maksevõimekust.

Abivajajate toetamine on Raha24 jaoks üks olulisemaid väärtusi – seda nii vastutustundliku krediidiandjana, hooliva tööandjana kui ka sotsiaalse vastutusega ettevõttena.

Ettevõte toetab nii enda kliente ja töötajaid kui ka üldiselt abivajajaid, loomi ning sporti ja sportlaseid.

Mis juhtub siis, kui soovin laenu tühistada?

Isegi, kui peaks juhtuma olukord, et sa ei ole teenusepakkujaga rahul, soovid teenuspakkujat vahetada või lihtsalt leidsid juba oma rahamurele lahenduse, on sul võimalus laenu tühistada – selle jaoks võta lihtsalt Raha24 klienditeenindusega ühendust. Tarbijal on õigus taganeda laenulepingust tasuta 14 päeva jooksul

Kui tulevikus aga peaks juhtuma, et kaotad ootamatult töö või sissetulek väheneb, siis pakub Raha24 kuni kuueks kuuks tasuta maksepuhkust. 

Enne kui laenutaotluse esitad

Sobiva laenu valimiseks kasuta laenukalkulaatorit.

See on kõige lihtsam ja kiirem viis, kuidas arvutada laenu kogumaksumus, näha intressi tegelikku suurust ning laenu kogukulu laenuperioodi jooksul.

Pea meeles, et arvutus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

NB! Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga!

Sul on veel küsimusi?

Sel puhul võta julgelt ühendust Raha24 klienditeenindusega info@raha24.ee, telefonil 66 20 502 või külasta Raha24 kontorit aadressil Pronksi 19, Tallinn, Eesti.

Finantsteenust osutab BB Finance OÜ

Laenupakkuja tegutseb Finantsinspektsiooni väljastatud krediidiandja tegevusloa 4.1-1/62 alusel.