skip to Main Content
Inbank Laenuvõimalused

Inbank laenuvõimalused

Inbank on finantsteenuste pakkuja, mis on loodud selleks, et rahuldada erinevaid klientide vajadusi, alates laenudest kuni erinevate makselahendusteni. Selles artiklis tutvustame põhjalikult Inbanki teenuste spektrit, et aidata teil teha teadlikke finantsotsuseid.

Laenud erinevateks vajadusteks Inbankilt

Inbanki laenuvalik on loodud silmas pidades erinevaid elusituatsioone ja vajadusi, mida inimesed võivad kogeda. Allpool on detailsem ülevaade erinevate laenutüüpide omadustest ja eelistest.

Väikelaen

Väikelaen on paindlik finantslahendus, mis võimaldab kiiresti ja lihtsalt rahastada ootamatuid kulutusi või väiksemaid projekte. Üks suurimaid eeliseid on selle kiirus ja lihtne taotlusprotsess.

Minilaen

Minilaen on ideaalne neile, kes vajavad kiiret ligipääsu väiksematele rahasummadele. Taotlusprotsess on tavaliselt väga kiire, mis tähendab, et saate oma finantsmured lahendada ilma suurema ooteajata.

Remondilaen

Kas vajate uut kööki või soovite värskendada oma elutuba? Remondilaen on loodud selliste projektide rahastamiseks. See annab vabaduse kujundada oma elu- või tööruumid vastavalt oma soovidele ja vajadustele.

Roheenergia laen

See laen on suunatud inimestele, kes soovivad panustada keskkonnasäästlikkusesse, näiteks paigaldades päikesepaneele või soetades energiasäästliku kodutehnika. Roheenergia laenuga investeerite nii oma tulevikku kui ka planeedi tervisesse.

Autolaen ja Autolaen Pluss

Autolaen on mõeldud uue või kasutatud auto soetamiseks. Pluss-variandi puhul on tegemist jääkväärtusega laenutootega, mis teeb kuumaksed soodsamaks.

Autoliising

Erinevalt autolaenust, autoliising annab teile võimaluse kasutada autot ilma selle täielik omanik olemata. See võib olla hea valik neile, kes ei soovi auto väärtuse langemise pärast muretseda.

Inbanki järelmaks

Inbanki järelmaksuvõimalus on suurepärane lahendus neile, kes soovivad teha suuremaid oste, kuid ei soovi või ei saa kohe kogu summat välja käia. Järelmaks võimaldab teil jagada ostuhinna mitmeks väiksemaks makseks, mis teeb suuremate ostude finantseerimise lihtsamaks ja mugavamaks. Tavaliselt on võimalik valida erinevate perioodide ja intressimäärade vahel, mis annab laenuvõtjale rohkem kontrolli oma igakuiste kulude üle.

Hoiused Inbankis

Hoiuseid võib pidada Inbanki üheks kõige turvalisemaks investeerimisvõimaluseks. Tegemist on suurepärase viisiga säästa raha kindla intressimäära juures, ilma et peaksid muretsema selle väärtuse kõikumise pärast. See annab kindluse ja võimaluse planeerida oma tulevast rahavoogu.

Indivy – maksa hiljem

Indivy on uuenduslik finantsteenuste lahendus, mis võimaldab teil teha ostusid praegu ja maksta nende eest alles järgmisel kuul. See võimalus lisab tarbijatele ostlemisel paindlikkust, kuna see elimineerib vajaduse kohe kogu summa tasuda.

Tänu Indivy võimalusele saate hoida oma rahavoogu tasakaalus ja planeerida oma eelarvet paremini. Näiteks, kui teete suurema ostu, mis ületab teie praeguse eelarve, annab Indivy teile võimaluse tasuda ostu eest mugavalt järgmisel kuul.

Kokkuvõttes pakub Indivy ühte mugavat ja paindlikku lahendust, mis võimaldab teil oma finantsasju paremini hallata ja võib-olla isegi võimaldab rohkem ära teha ilma, et peaks muretsema endal kohe olemasoleva raha pärast.

IN Pay pangakaardid

Inbanki pakutavad pangakaardid ei ole tavalised deebet- või krediitkaardid; need on loodud pakkuma midagi enamat. Iga ostuga teenite 2% cashbacki, mis tähendab, et osa teie kulutustest jõuab tagasi teie kontole. See on suurepärane võimalus oma rahaasjade nutikamaks korraldamiseks ja suuremate säästude kogumiseks.

Lisaks cashback-funktsioonile on IN Pay kaartidele lisatud ostukindlustus. See tähendab, et kui ostetud toode peaks purunema või kahjustuma, siis on teie investeering kindlustatud. See on eriti kasulik kallimate ostude, näiteks tehnika või mööbli puhul.

Inbanki kaartide valikusse kuulub ka IN Pay Platinum, mis avab teile uksed rohkem kui 1100 lennujaama ootesaali üle maailma. See on oluline eelis neile, kes reisivad sageli, olgu see töö või vaba aja veetmise eesmärgil. Lisaks kehtib kaardiga reisides lai valik kindlustusi, alates meditsiiniabist ja lõpetades talvespordi lisakaitsega. Ja mis kõige parem, need eelised laienevad ka teie kaasreisijatele!

Kokkuvõte

Inbank on mitmekülgne finantsteenuste pakkuja, mis suudab rahuldada erinevaid klientide vajadusi alates laenudest kuni makselahendusteni. Olgu teie vajadus suur või väike, Inbankil on tõenäoliselt lahendus, mis sobib teile.

Selles artiklis käsitletud teenuste kohta saate rohkem teavet Inbanki ametlikult veebilehelt.