skip to Main Content

Kõik eestlased, kes on mingil määral laenumaailmaga kokku puutunud või vähemalt sellest kuulnud, teavad laenuandjat nimega Credit24. Nimelt on tegu ühe populaarseima laenuandjaga Eestis, mis pakub eraisikutele lühiajalisi tagatiseta tarbimislaene ja krediidikontot. 

Milline laenuandja on Credit24?

Credit24 on olnud enam kui 380 000 klienti, andes välja 204 miljon eurot raha, et inimesed saaksid täide viia oma unistusi, katta ootamatuid väljaminekuid või tulla toime igapäevaste kulutustega paindlikumaks toimetulekuks. Credit24 on laenuvaldkonnas tegutsenud juba 16 aastat. Credit24 kaubamärgi taga seisab IPF Digital AS, mille kontor asub aadressil Lõõtsa 5, VIII korrus, 11415, Tallinn, Eesti ning ühendust saab võtta klienditeenindusega telefonil 614 3400.

Oled just ostnud endale omaenda esimese kodu, kuid selle seisukord ei tekita seda õiget kodutunnet? Või kas kodu interjöörist on puudu üks kindel sisustuselement, mis teeks kogu ilme ühtseks? Või vajad hoopis rahalist lisajõudu aianurga korrastamiseks? Või on kodus hoopis vananenud kodutehnika, mis vajab ümber vahetamist? Remondilaen – see on selleks puhuks ideaalne.

Oled alati unistaud omaenda mootorrattast, tsiklist, rollerist või ATVst? Credit24 motolaenuga saad osta omale täiesti uue või muuta vana sõiduvahend uueks. Soovi korral saad sõidupargis ka oma vana sõiduvahendi vahetada uuema vastu.

Oled alati unistanud Kanaaridel puhkamisest või hoopis saada osa USA suurlinna elust? Või kõnetab sind hoopis ülemaailma reis, kus saab näha ja kogeda mõlemat? Credit24 laen sobib selleks ideaalselt koos tasuta lepingutasu ning madala intressiga.

Armastus on ilus. Veel ilusam on see siis, kui saad seda tähistada pulmadega, mis jäävad kauaks meelde. Pulmalaenu jaoks mõeldud laen lepingutasu on 0 eurot ja intress alates 2% kuus.

Oled alati unustanud kenast naeratusest, prillivaba elust, soovinud enda juures midagi muuta või on lihtsalt spetsialisti vastuvõtud liiga kallid? Credit24 tervise- ja ilulaen sobib selleks ideaalselt. Laenude lepingutasu on 0 eurot ja intress alates 2% kuus.

Kuidas krediidikonto toimib?

Selleks, et saaksid endale soetada kõik vajaliku, pakub Credit24 sulle võimalust hajutada kõik oma väljaminekud osamakseteks. Saad ise valida, millal ja mida ostad – alates kodutehnikast kuni igapäevaste kulutusteni näiteks toidupoodides. Säästa raha ja tee ostud siis, kui on sooduspakkumised. Õnneks on kontol alati sinu jaoks olemas kõige ootamatutes olukordades. Tee väljamakseid 24/7 ja maksa vaid kasutatud krediidi eest.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt.

Credit24 pakub mitmeid laene, mis toimivad krediidikonto põhiselt. Kas sul on tulnud ette olukordi, et vajad raha planeeritust rohkem? Kui muidu on selleks mugav lahendus krediitkaart, mis annab sulle võimaluse kanda endale vajaliku summa ning makstaintresse vaid välja võetud raha eest, siis tänapäeval on uudsem valik hoopiski krediidikonto. Selle kasutamine on lihtne – selle saad tasuta internetis avada ning ka selle arvedalmine sellelt enda kontole on hulga lihtsam.

Millised on Credit24 laenu tingimused?

Laenu saamiseks on neil väga standardsed tingimused. Credit24 krediidikonto kasutamine eeldab, et sa oled vähemalt 18-aastane, sul on pangakonto Eestis ja sellele laekub regulaarne ametlik sissetulek, sul puuduvad maksehäired ja ei ole hasartmängudega probleeme.  

Selleks pead andma IPF Digital AS-le nõusoleku teha minu kohta päring pensioniregistrisse ja kasutada saadud andmeid (nimi, isikukood, pensionikonto number ja viimase 6 kalendrikuu sissetulekud) minu sissetulekute kinnitamiseks. Selle tegemine on lihtne – laenutaotluse esitamisel vaid pane kirja linnuke.

Kindlasti tasub mõelda ka samm ette ning enda poolt eelnevalt veenduda, et isegi kui peaksid üks hetk kaotama töö, et laenu tagasimaksmine ei muutuks üleliigseks kohustuseks.

Intress ja krediidikulukuse määr

Credit24 intressimääraks on 2% kuus. Näiteks 1000€ laenamisel 12 kuuks fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM 57,98%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Samas pakub Credit24 sageli erinevaid pakkumisi, kus näiteks paar kuud intressi tasuma ei peagi, mistõttu tasub alati kodulehel silm peal hoida. Tagasimakseperioodi valid just sellise, mis sulle endale sobib – Credit24 pakub seda teha vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Laenu taotlemiseks tuleb vaid Credit24 veebis vajutada nuppu Alustan taotlemist ja täita avaldus. Sekunditega ilmneb ekraanile personaalne pakkumine. Kui see sobib, saad pakkumise kinnitada. Vajadusel võtab detailide täpsustamiseks sinuga ühendust Credit24 kliendihaldur ning seejärel laekub raha sinu kontole.

Miks valida Credit24?

Vahepeal tuleb ikka ette ootamatuid olukordi, kus raha läheb vaja rohkem, kui seda esialgu olemas on. Siis tulebki appi laen. Kui otsid head laenupakkumist, vali Credit24, mis on üks populaarsemaid laenuandjaid Eestis.

Isegi kui peaks juhtuma olukord, et sa ei ole teenusepakkujaga rahul, soovid teenuspakkujat vahetada või lihtsalt leidsid juba oma rahamurele lahenduse, on sul võimalus 30 päeva jooksul lepingust taganeda ilma intressikuludeta. Kui tulevikus aga peaks juhtuma, et kaotad ootamatult töö või sissetulek väheneb, siis pakub Credit24 ka mitmeks kuuks maksepuhkust. 

Sel puhul võta julgelt ühendust Credit24 klienditeenindusega klienditeenindus@credit24.ee, telefonil 614 3400 või külasta Credit24 kontroit aadressil Lõõtsa 5, VIII korrus, 11415, Tallinn, Eesti.