skip to Main Content

Coop Pank on eestimaine pank, mis kuulub läbi tarbijate ühistute kümnetele tuhandetele eestimaalastele. Panga soov on tuua igapäevased pangateenused inimestele lähemale, et igaühel oleks hea elada igas Eestimaa nurgas.

Coop Pank on välja kasvanud aastatel 1992-2017 tegutsenud Eesti Krediidipangast. 2017. aastal ostis Inbank AS 25 % ja Coop Eesti 59,7 % Eesti Krediidipank AS aktsiatest ning Krediidipangast sai ametlikult Coop Pank.

Coop Pank on kiiresti kasvav pank, mille aktsiad on noteeritud Tallinna börsil ning kuulub tuhandetele eestimaalastele. Nende sooviks on anda hoogu Eesti ettevõtetele ja aidata inimestel viia ellu oma unistus igas Eestimaa nurgas – nii maal kui ka linnas, mistõttu on nende laenud mõistlike tingimustega. Nad on oma klientide jaoks olemas interneti- ja mobiilipangas, pangakontorites ja ligi 330 Coopi kaupluses üle Eesti.

Mis tarbimislaene Coop Pank pakub?

Coop Pank AS on kasvanud täisväärtuslikuks pangaks ja nende teenuste hulka kuuluvad igapäevapanganduse lahendused. Ka äriklientide jaoks on neil kõik elementaarsed finantsteenused olemas. 

Kui soovid endale osta uut sõiduvahendit – olgu selleks siis auto, kaubik, ATV või mootorratas – Coop Panga liising aitab sul finantseerida sobiva. Pangal on ka oma autokaubamaja, kust saad hea varustusega ning eriti soodsatel tingimustel uue sõiduki. Kuumakse teada saamiseks tuleb kodulehel sisestada ostuhinna, makseperioodi, sissemakse suuruse ja liisingutüübi.

Sul on kontole kogunenud raha aga sa ei osk sellega peale hakata? Pane see kasvama. Coop Pank pakub võrreldes teiste pankadega kõrgeimat hoiuse intressi (kuni 1,25%). Garanteeritud tootlus.

Vahest tuleb ikka hetki, kus tahaks endale soetada midagi, mida rahakott ei luba. Coop Pank AS võimaldab taodelda väikelaenu, mida saad kasutada enda valitud otstarbeks. Tegu on tagatiseta lenuga ning vastuse laenutaotlusele saad sekunditega. 

Coopist laenuvõttes on ennetähtaegne tagastamine tasuta ning intress on alates 7,9%. Taotluse täitmine on lihtne ning pakkumise saad kätte vaid sekunditega. Raha saad kätte juba järgmisel päeval.

Oled unistanud oma enda autost, mootorrattast või hoopis ATVst? Kui muidu rahakott ei luba, saad võtta headel tingimustel laenu Coop Pangast. Sissemakset ega kaskokindlustust ei ole vaja ning sõiduk on koheselt sinu nimel. Intress alates 6,9%, ennetähtaegne tagastamine tasuta, lihtne taodelda ning vastuse saad kätte sekunditega.

Soovid oma kodu remontida, uuendada sisustust või katta muid koduga seotud kulutusi? Remondilaenuga saad just seda teha ilma mureta. Intress alates 6,9%, tasuta ennetähtaegne tagastamine. Raha saad kätte samal päeval. Täpsema info jaoks külasta Coop Panga kodulehte ja kasuta nende laenukalkulaatorit.

Unistad soojamaareisist palmide all, soovid osa võtta perega suusareisist või hoopiski soovid külastada mõnda suurlinna? See ei pea jääma ainult unistuseks – reisilaen aitab viia need samad unistused täide. Coop Pank pakub selleks laenu intressiga 7,9%. Täida vaid taotlus ning saa pakkumine sekunditega.

Asi võib päris segaseks minna, kui on korraga mitu laenu, mitu lepingut, mitu tingimust. Selle asemel refinantseeri oma laenud näiteks Coop Pangas, kus saad kõik laenud ühendada üheks sobivate tingimustega laenuks. Seda koos 0€ lepingutasuga, alates 8,9% intressiga ning summas kuni 15 000€. Tasub uurida – äkki saad lõpuks teha kallimast laenu hoopis enda jaoks soodsama.

Unistuste kodu ei ole enam kaugel. Coop Pank pakub headel tingimustel kodulaenu – seda nii maja ehitamiseks, korteri ostmiseks või renoveerimiseks. Intress alates 1,9% ning ilma arvelduskohustuseta. Coop Pank pakub kodulaenu kuni 500 000€ ning kuni 30 aastaks. Täpsem summa kujuneb välja täpsemalt sinu maksekäitumisest ja sissetulekutest.

Oled unistanud oma ettevõttest ja soovid seda edendeda? Või on sinu eesmärgiks hoopis kodu renoveerimine või ostmine, reisimine, õppimine, tervise eest hoolitsemine, unistuste täideviimine – kõik need asjad vajavad suuremat väljaminekut. Kui sul on kinnisvara, saad selle seada tagatiseks ning Coop Pank annab vastutasuks sulle suuremas summas laenu, mida kasutada. Paindlik laen, mida saad ise oma äranägemise järgi ära kasutada. 

Coop Pank pakub lisaks tavapärasele väikelaenule arvelduskrediiti. Aeg-ajalt võib ette tulla ootamatuid kulutusi ja arvelduskontol olevast rahast jääb puudu. Näiteks lakkab mõni kodumasin töötamast või on vaja teha reisi ettemaks. Selliste ootamatute kulude katmiseks saad kasutada lisarahana Coopi arvelduskrediiti. 

Millised on Coop Pank laenutingimused?

Tarbimislaenud on saadaval erineva sihtotstarbe jaoks, kuid tingimused on neid samad. Väikelaenud on Coop Pankis saadaval ilma tagatiseta ning laenata on võimalik kuni 15 000 €. Laenu saab tagasi maksta 6 kuu, maksimaalselt 6 aasta jooksul. Fikseeritud aastane intress on tarbimislaenude puhul alates 8,9% laenujäägilt. Lepingutasu on 2% laenusummast, minimaalselt 35 € ja haldustasu 1,5 € kuus. 

Kodulaenu ja kinnisvara tagatisel võetava laenu summad on muidugi suuremad, intress madalam ja laenuperiood pikem.  

Arvelduskrediiti on sul võimalik taotleda 300 – 3500 € ulatuses, maksimaalselt 2-aastase tagasimaksmise tähtajaga. Krediidi intressimäär on 18% aastas. 

Millised on eeldused Coop Pank laenu saamiseks?

Tarbimislaenude puhul eeldab pank, et sa oled vähemalt 21-aastane Eesti kodanik ning sinu igakuine sissetulek alates 280 €. Arvelduskrediiti saavad taotleda ka 18-aastased, kuid nõutav sissetulek on jällegi suurem – 350€ kuus. Mõlemal juhul oodatakse sinult korrektset varasemat maksekäitumist.  

Kuna kodulaenu ja kinnisvara tagatisel võetava laen on pikaajalised kohustused, siis selle puhul jälgitakse, et laenuperioodi lõppemise hetkel ei ole sa üle 75 aasta vana.  

Kuidas toimub tarbimislaenu taotlemine?

Iga Coop Panga laenu puhul saad taotluse esitada internetis või Coop Panga kontorites üle Eesti. Kodulehel taotlust esitades saad esmase vastuse juba mõne minutiga. Laenutaotluse saad esitada ilma konto väljavõtteta. Maksimaalne laenusumma sõltub sinu sissetulekutest ja kohustustest, seega võivad nad siiski küsida sinu 6 kuu kontoväljavõtet.  

Kui laenuotsus on positiivne ja tingimused sulle sobivad, siis lepingu saad digitaalselt allkirjastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga. Laenusumma väljamaksmiseks võib olla vajalik isikusamasuse tuvastamine. Seda saab teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel, Coop Pank kontoris või Coopi kaupluses. Isikutuvastuseks on vajalik isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba). 

Raha kantakse sinu kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast lepingu sõlmimist ja vajadusel isikusamasuse tuvastamist.  

Kas on võimalik laenu ennetähtaegselt tagastada?

Jah, laenu saad ennetähtaegselt tagastada. Selle anna oma soovist teada Coop Panga klienditeenindusele ning nad annavad sulle edasised suunised, kuidas toimida.  

Ei tasu noort panka alahinnata. Nende finantsteenuste valik on kiiresti kasvanud ja praeguseks juba väga esinduslik. Samuti on nende interneti- ja mobiilipanga kasutamine tõeliselt mugav ja lihtne. Kui oled ka sage Coop toidupoe külastaja, siis tasub sul kindlasti ka nende pangateenused üle vaadata. Coop Panga kaart kehtib kliendikaardina kõigis Coopi kaupluses üle Eesti. Lisaks saad siis erinevaid boonuseid ja sooduspakkumisi.