skip to Main Content

Kontaktandmed

Vaatan pakkumist

Lühidalt ettevõttest

Coop Pank on eestimaine pank, mis kuulub läbi tarbijate ühistute kümnetele tuhandetele eestimaalastele. Panga soov on tuua igapäevased pangateenused inimestele lähemale, et igaühel oleks hea elada igas Eestimaa nurgas.

Coop Pank on välja kasvanud aastatel 1992-2017 tegutsenud Eesti Krediidipangast. 2017. aastal ostis Inbank AS 25 % ja Coop Eesti 59,7 % Eesti Krediidipank AS aktsiatest ning Krediidipangast sai ametlikult Coop Pank.

Coop Pank on kiiresti kasvav pank, mille aktsiad on noteeritud Tallinna börsil ning kuulub tuhandetele eestimaalastele. Nende sooviks on anda hoogu Eesti ettevõtetele ja aidata inimestel viia ellu oma unistus igas Eestimaa nurgas – nii maal kui ka linnas, mistõttu on nende laenud mõistlike tingimustega. Nad on oma klientide jaoks olemas interneti- ja mobiilipangas, pangakontorites ja ligi 330 Coopi kaupluses üle Eesti.

Coop Panga eelised

  • Ilma tagatiseta;
  • Intress alates 12,9%;
  • Summa kuni 15 000 €;
  • Periood 6-72 kuud;
  • Vastus sekunditega.

Mis teenuseid Coop Pank pakub? 

Coop Pank on kasvanud täisväärtuslikuks pangaks ja nende teenuste hulka kuuluvad igapäevapanganduse lahendused, laen ja liising, varakindlustus ning hoiused. Laenu osas kuuluvad nende portfooliosse väikelaen, autolaen, remondilaen, reisilaen, refinantseerimislaen, kodulaen ning kinnisvara tagatisel laen. Ka äriklientide jaoks on neil kõik elementaarsed finantsteenused olemas.

Nende valikus on lisaks tavapärasele väikelaenule ka arvelduskrediit. Aeg-ajalt võib ette tulla ootamatuid kulutusi ja arvelduskontol olevast rahast jääb puudu. Näiteks lakkab mõni kodumasin töötamast või on vaja teha reisi ettemaks. Selliste ootamatute kulude katmiseks saad kasutada lisarahana Coopi  arvelduskrediiti.

Millised on Coop Pank laenutingimused? 

Tarbimislaenud on saadaval erineva sihtotstarbe jaoks, kuid tingimused on neid samad. Väikelaenud on Coop Pankis saadaval ilma tagatiseta ning laenata on võimalik kuni 15 000 €. Laenu saab tagasi maksta 6 kuu, maksimaalselt 6 aasta jooksul. Fikseeritud aastane intress on tarbimislaenude puhul alates 8,9% laenujäägilt. Lepingutasu on 2% laenusummast, minimaalselt 35 € ja haldustasu 1,5 € kuus.

Kodulaenu ja kinnisvara tagatisel võetava laenu summad on muidugi suuremad, intress madalam ja laenuperiood pikem.

Arvelduskrediiti on sul võimalik taotleda 300 – 3500 € ulatuses, maksimaalselt 2-aastase tagasimaksmise tähtajaga. Krediidi intressimäär on 18% aastas.

Millised on eeldused Coop Pank laenu saamiseks? 

Tarbimislaenude puhul eeldab pank, et sa oled vähemalt 21-aastane Eesti kodanik ning sinu igakuine sissetulek alates 280 €. Arvelduskrediiti saavad taotleda ka 18-aastased, kuid nõutav sissetulek on jällegi suurem – 350€ kuus. Mõlemal juhul oodatakse sinult korrektset varasemat maksekäitumist.

Kuna kodulaenu ja kinnisvara tagatisel võetava laen on pikaajalised kohustused, siis selle puhul jälgitakse, et laenuperioodi lõppemise hetkel ei ole sa üle 75 aasta vana.

Kuidas toimub laenu taotlemine? 

Iga Coop Panga laenu puhul saad taotluse esitada internetis või Coop Panga kontorites üle Eesti. Kodulehel taotlust esitades saad esmase vastuse juba mõne minutiga. Laenutaotluse saad esitada ilma konto väljavõtteta. Maksimaalne laenusumma sõltub sinu sissetulekutest ja kohustustest, seega võivad nad siiski küsida sinu 6 kuu kontoväljavõtet.

Kui laenuotsus on positiivne ja tingimused sulle sobivad, siis lepingu saad digitaalselt allkirjastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga. Laenusumma väljamaksmiseks võib olla vajalik isikusamasuse tuvastamine. Seda saab teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel, Coop Panga kontoris või Coopi kaupluses. Isikutuvastuseks on vajalik isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).

Raha kantakse sinu kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast lepingu sõlmimist ja vajadusel isikusamasuse tuvastamist.

Kas on võimalik laenu ennetähtaegselt tagastada? 

Jah, laenu saad ennetähtaegselt tagastada. Selle anna oma soovist teada Coop Panga klienditeenindusele ning nad annavad sulle edasised suunised, kuidas toimida.  Ei tasu noort panka alahinnata. Nende finantsteenuste valik on kiiresti kasvanud ja praeguseks juba väga esinduslik. Samuti on nende interneti- ja mobiilipanga kasutamine tõeliselt mugav ja lihtne.

Kui oled ka sage Coop toidupoe külastaja, siis tasub sul kindlasti pangateenused üle vaadata. Coop Panga kaart kehtib kliendikaardina kõigis Coopi kaupluses üle Eesti. Lisaks saad siis erinevaid boonuseid ja sooduspakkumisi.