skip to Main Content

Lühidalt ettevõttest

Bigbank on 1992. aastal Eestis asutatud tähtajalistele hoiustele ja tarbimislaenudele keskendunud pank. Ettevõte põhineb täielikult Eesti kapitalil ja nende peakontor asub Eestis, kuid nad on esindatud kokku kaheksas riigis. Nad tegutsevad lisaks Eestile ka Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis ning osutavad piiriüleseid teenuseid Saksamaal, Austrias ja Hollandis.

Spetsialiseerunud pangana näevad nad enda eelisena seda, et nad kuuldavad ja mõistavad iga klienti põhjalikult ning hindavad tema võimalusi personaalselt. Tänu sellele saavad nad võrreldes teiste krediidiasutustega olla oma sõnul kiiremad ja paindlikumad.

Bigbank soovib ettevõttena panustada meid ümbritseva paremaks muutmisesse ja seetõttu toetavad ühiskondlikult olulisi ettevõtmisi peamiselt kultuuri-, spordi- ja noorsoovaldkonnas.

Bigbank eelised

Head laenutingimused

Intressid on Eesti laenuturu ühed madalaimad: tarbimislaenude laenuintressid algavad 6,9% aastas laenujäägilt.

Isiklik lähenemine

Sinu laenusoovidega tegeletakse kiiresti, paindlikult ja põhjalikult ning hinnatakse laenamisvõimalusi alati personaalselt.

Digitaalne ja kiire

Kogu laenuprotsess on digitaalne, laenusummad kuni 15 000 € liiguvad kontole seitsme sekundiga sõltumata kellaajast või nädalapäevast.

Mis teenuseid Bigbank pakub?

Bigbanki eraklientide tooteportfelli kuuluvad laenud, hoiused ja järelmaks. Bigbanki laenuportfooliost leiab laenu pea igale otstarbele – autolaenu, reisilaenu, remondilaenu, hariduse ja täiendavate teadmiste omandamiseks, pulmadeks, hobide harrastamiseks ning ilu ja tervise jaoks mõeldud laenu – kuid sisuliselt on kõik sarnaste tingimustega väikelaenud. Lisaks on võimalik Bigbankist taotleda suuremas summas kodulaenu ja laenu kinnisvara tagatisel.

Soovid asendada oma laenu sobivamate tingimustega Bigbanki laenuga või liita erinevad kohustused üheks laenuks? Selle jaoks pakub Bigbank laenu refinantseerimise võimalust.

Bigbank peab oma klientide rahulolu oluliseks. Lisaboonusena oma finantslahendustele pakuvad nad 60-päevast rahulolugarantiid. Juhul kui sa mingil põhjusel ei ole nende poolt pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma 60 päeva jooksul tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

Millised on Bigbanki laenutingimused?

Kuigi Bigbankil on väga erineva nimetusega laenusid valikus, siis tingimused on tegelikult kõikidele väikelaenudele sarnased. Erinevaks otstarbeks saab laenata kuni 25 0000 € intressiga alates 7,9 % aastas. Laenatud summa tagasimaksmise perioodiks saad valida maksimaalselt 120 kuud. See on piisavalt pikk aeg, et võimaldada laenu tagasi maksta võrdlemisi mõistlike kuumaksetena. Väikelaenu lepingu sõlmimise tasu on 1,5 % krediidisummast (minimaalselt 45 €).

Bigbanki laenu puhul on tegemist tagatiseta laenuga. Erinevad tingimused on kodulaenule ja kinnisvara tagatisel laenule.

Millised on eeldused Bigbankist laenu saamiseks?

Väikelaenu taotlemiseks on nõudmised üsna lihtsad ja selged. Krediidi taotlemiseks peab sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled 20-73 aastane Eesti Vabariigi kodanik, sul on kehtivat elamisluba või omad elamisõigust.

Kodulaenu puhul on eeldus, et sa oled vähemalt 18-aastane ja sinu regulaarne sissetulek on vähemalt 500 € kuus.

Kuidas toimub laenu taotlemine?

Väikelaenu taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning Bigbanki laenuspetsialist võtab sinuga ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul. Laenulepingu saad mugavalt allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada Bigbanki esindustes.

Kodulaenu taotlemiseks tuleb veebis esitada taotlus ja siis jääda ootama, millal Bigbanki spetsialist sinuga ühendust võtab.

Kas on võimalik laenu ennetähtaegselt tagastada?

Jah, laenu on võimalik tagasi maksta enne tähtaega. Selleks tuleb panka informeerida ja saata neile sooviavaldus, mille peale nemad saadavad sulle teada lõplikule tasumisele kuuluvad summa.

Bigbankil on eeskujulik valik laenusid pea iga sihtotstarbe jaoks. Laenutaotlused on võimalik mugavalt esitada nende kodulehe kaudu, et siis edasi juba personaalsemalt nende spetsialistidega kõik detailid paika panna ja läbi rääkida. Oma lisateenustega – 60-päevane rahulolugarantii ja erigraafikuga kodulaenud – näitavad nad, et tegu on paindliku ja oma klientide heaolust hooliva finantsasutusega.

Kontaktandmed